MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ

Mobil Sağlık Hizmetleri

İş sağlığı ve güvenliği yönünden hem teknik korunma uygulamaları hem de kişiye yönelik korunma uygulamaları politikalarının etkin bir şekilde planlanması ve bu planların uygulamaya konulması çok önemlidir.

Sağlık kontrollerinin zamanında yapılması oluşacak problemlerin önceden tespit edilmesini ve gerekli önlemlerin alınmasını sağlayacaktır.

Yasal mevzuat gereği yaptırımların dışında unutulmamalıdır ki insan sağlığı herşeyden önemlidir,hele hele her an beraber saatlerinizi geçirdiğiniz çalışanlarınızın sağlıkları daha da önem arz etmektedir.

MOBİL SAĞLIK HİZMETİ'NDE SAĞLIK GRUBU OLMA AVANTAJIMIZDAN FAYDALANIN !!

Sağlık sektöründeki uzun yıllara yayılan tecrübelerimiz ve grup olarak büyüyerek ilerleyişimiz mobil sağlık hizmetleri konusundaki kurumsallığımızın da kanıtıdır diye düşünüyoruz.

En önemlisi yapılan testler ve alınan sonuçlar uygun koşullarda iştirak kuruluşlarımız olan AİLE KONAK HASTANESİ 'ne getiriliyor, hastanemiz labaratuarlarında sonuçlandırılıyor ve uzman doktorlarımızla değerlendirilerek raporlanıyor ve çok kısa sürede sizlere sunuyoruz.

Unutulmamalıdır ki yaptıracağınız bu mini chekup programları ile çalışanlarınızın sağlığını teyit edecek birçok hastalığı daha başındayken yakalama imkanı bulacak ve bu hizmeti çok uygun fiyatlar ile alacak ayrıca bu konudaki yasal yükümlülüğünüzü de sonuçlandırmış olacaksınız.

Mobil Sağlık Araçları ile Yapılan Bazı Tetkikler:

İşitme Testi ( Odiometri )
Akciğer Grafisi
Solunum Fonksiyon Testi ( SFT )
Aşı Uygulamaları
Laboratuar Tetkikleri
Görme Bozuklukları ve Renk Körlüğü Taramaları
Portör Taramaları