HAKKIMIZDA

AİLE OSGB iş sağlığı ve güvenliği alanında her sektörden lider kuruluşlara hizmet vermiş ve bu alanda hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam eden sektöründe öncü OSGB şirketidir. Çalıştığımız şirketlerin, yaptığımız işi takdir ederek bizi başka şirketlere önermeleri en büyük gurur kaynağımızdır.
İşyerleri ile ilgili her türlü Genel Sağlık tarama hizmetleri, mobil sağlık hizmetleri, İşyeri Hekimliği, İş Güvenliği Uzmanlığı, işe giriş Sağlık Raporu düzenlenmesi, iş güvenliği ile ilgili ortam ölçümleri ve ek olarak uyarı levhaları ,iş güvenlik ekipmanları, iş güvenlik için gerekli dokümanlar ( Kurul karar Defteri, Protokol Defteri, İş yeri Onaylı Defter v.b ) tedariki yapılmaktadır. OHSAS 18001 yönetim sistemi altyapı hazırlığı konularında hizmet veren bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi 'dir.

VİZYONUMUZ

Her türlü sağlık sorununda akla gelen ilk sağlık kurumu olmaktır. Ayrıca şirketlerimiz ile tanışan herkesle, ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, çözüm odaklı ve mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmaktır.

MİSYONUMUZ

Sağlıkta, AİLE sıcaklığını hissettirip, hizmetlerinde çağdaş çözümler üreten, güvenilir bir kurum olmak. Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, Türkiye’de en yüksek başarı grafiğine sahip; bu alanda bünyesinde yer alan yetkin ve deneyimli personeli ile birlikte OSGB faaliyetlerimize devam etmek ve sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

Copyrights © 2016 Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım
info@aileosgb.com · 0 262 435 63 33·